Apdrošināšana

Apdrošināšana un risku vadība

Princips: 

Mēs analizējam visas izmaiņas riskos un strādājam kopā ar jums, lai noteiktu vislabāko iespējamo risku segumu un vajadzīgos profilakses pasākumus.
Jūs varat apvienot visa autoparka apdrošināšanu, nododot rūpes par to ALD Automotive.

 Priekšrocības:

- Jums vairs nebūs jāziņo apdrošinātājam, ja savam autoparkam pievienojat vai izņemat automašīnu, nav jāpieprasa jaunas apdrošināšanas polises. Automašīna būs apdrošināta visu līguma darbības laiku no tās piegādes brīža līdz atdošanai līzinga kompānijai. Apdrošināšanas polises un noteikumi ir pievienoti automašīnas dokumentiem, kad saņemat jauno automašīnu.
- Apdrošināšanas prēmijas tiek maksātas kā ikmēneša maksājums, par to nav jāmaksā papildus. Patiesībā tas nozīmē, ka ietaupāt naudu: nav jāveic nekādi gada vai pusgada maksājumi.
- Par šo pakalpojumu rēķinus izraksta tikai par to laiku, kamēr automašīna tiek nomāta. Kopējā ikmēneša rēķinā tiek uzskaitīti visi līzinga maksājumi un apdrošināšanas prēmiju maksājumi par visu jūsu autoparku.
-  Automašīnu vadītājiem vienkārši jāsazinās ar ALD Automotive Klientu apkalpošanas nodaļu, un mēs nokārtosim visus ar nelietojamu automašīnas saistītos jautājumus un kārtosim apdrošināšanas lietas.
- Jūsu darbiniekiem nekas nebūs jāmaksā avansā; ALD Automotive segs visas izmaksas, sākot no pirmā lata.