Autoparka vadība

Priekšrocības autoparka vadībā, izmantojot ALD Automotive pakalpojumus

Izbaudiet priekšrocības, izmantojot ALD Automotive pakalpojumus, kas ietilpst mūsu autoparka vadības piedāvājumā. Jūs izvēlaties finansējuma veidu savām automašīnām, bet mēs parūpējamies par tām, gan par apkopēm, gan palīdzību, izskatot visus veidus, kā optimizēt izmaksas.


Izmantojiet visas ALD Automotive pakalpojumu priekšrocības jūsu autoparka pārvaldīšanā. Autoparka vadībā ietilpst pilnīgs pakalpojumu klāsts, kas atrodams pilna servisa līzinga līgumā, bet atšķirība ir tā, ka jūs paši finansējat automašīnu vai tā jums jau pieder.

Jūsu līgumā ietilpst:
- Vairāki ALD Automotive pakalpojumi (apkopes, palīdzība...)
- atbalsts ikdienas autoparka vadībā (izmantojot mūsu apkopes nodaļas palīdzību, jūs varēsit veikt grafikā noteiktās apkopes un visus remontus mūsu apstiprinātajos pilnvarotajos servisos)
- Jūs varat izvēlēties fiksētu ikmēneša maksājumu vai faktisko izdevumu apmaksu
Automašīna ir jūsu
- Jūs finansējat savu automašīnu
- Vai jums pieder sava automašīna

Jūsu priekšrocības:

- Jūs gūstat priekšrocības no cenām, par kādām esam vienojušies ar automašīnu pārdevējiem un ar jūsu autoparku saistīto pakalpojumu sniedzējiem
- Jūs varat sekot sava autoparka darbībai, jo ALD Automotive ziņos jums par autoparka izmaksām, nobraukumu, degvielas izmaksām utt.
- Ar ALD Automotive konsultāciju pieejas palīdzību jūs varat optimizēt autoparka izmaksas un saņemt risinājumu autoparka ietekmes uz vidi mazināšanai
- Jūs varat izmantot ALD Automotive tālākpārdošanas pakalpojumus, lai pārdotu savas automašīnas