SĪKDATŅU POLITIKA

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek ievietotas un saglabātas jūsu terminālī*, kad apmeklējat tīmekļa vietni. Sīkdatne ļauj tā izsniedzējam identificēt termināli, kurā tas tiek saglabāts, uz šīs sīkdatnes derīguma vai glabāšanas laiku. 

Termins “sīkdatnes” attiecas uz visām tehnoloģijām, kas ļauj izsekot lietotāja darbībām. 

* Terminālis ir materiālais aprīkojums (dators, planšetdators, viedtālrunis...), ko izmanto, lai apskatītu vai aplūkotu tīmekļa vietni, lietojumprogrammu vai reklāmas saturu utt. 

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes? 

Mēs un mūsu partneri izmantojam dažāda veida sīkdatnes šādiem mērķiem: 

 1. Sīkdatnes, kurām nav nepieciešama lietotāja piekrišana

  1. Tās ir darbības sīkdatnes, kas ir būtiskas mūsu vietnes pārlūkošanai (piemēram, sesijas identifikatori) un ļauj jums izmantot galvenās vietnes funkcijas un nodrošina savienojumu.

   Piemēram, tās ļauj jums tieši piekļūt rezervētajām un personalizētajām zonām, pateicoties identifikatoriem vai datiem, kurus esat mums iepriekš uzticējis.

  2. Tās ir sīkdatnes, kas nav būtiskas mūsu vietnes pārlūkošanai, bet kuru vienīgais mērķis ir nodrošināt vai optimizēt tās darbību un sniegt jums piekļuvi konkrētām funkcijām.

   Tās arī ļauj pielāgot vietnes noformējumu jūsu termināļa preferencēm. Šīs sīkdatnes ļauj jums nodrošināt vienmērīgu un pielāgotu navigāciju.

 2. Sīkdatnes, kurām nepieciešam lietotāja piekrišana

  1. Auditorijas mērīšanas sīkdatnes

   Tās ļauj mums labāk izprast mūsu tīmekļa vietnes lietojumu un veiktspēju, izveidot statistiku, datplūsmas apjomus un dažādu mūsu tīmekļa vietnes elementu izmantošanu (apmeklētās lapas, navigācijas ceļš utt.), kas ļauj uzlabot interesi par mūsu pakalpojumiem un ergonomiku (visvairāk apmeklētās lapas un sadaļas, visvairāk lasītie raksti utt.).

   Šīs sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai novērtētu mūsu reklāmas kampaņu efektivitāti un personalizētu mūsu vietnes saturu atbilstoši jūsu profilam un navigācijai.

  2. Satura-dalīšanās sīkdatnes

   • didomi _token 

    Šī sīkdatne satur informāciju par lietotāja piekrišanu pielāgotiem mērķiem un piegādātājiem, kā arī Didomi informāciju (piemēram, lietotāja ID).

Kā pārvaldīt sīkdatnes? 

Sīkdatnes reģistrēšana terminālī būtībā ir atkarīga no termināļa lietotāja vēlēšanās, ko var rediģēt un mainīt jebkurā laikā un bez maksas. 

Ja esat piekritis sīkdatņu saglabāšanai jūsu terminālī, sīkdatnes, kas integrētas jūsu aplūkotajās lapās un saturā, var tikt uz laiku saglabātas īpašā vietā jūsu terminālī. 

Sīkdatņu pārvaldības konfigurators ir pieejams, lai jūs varētu pārvaldīt šajā vietnē izmantotās un/vai izvietotās sīkdatnes. Jebkurā laikā, noklikšķinot uz zemāk norādītās saites, varēsiet piekļūt konfiguratoram un mainīt savas preferences atbilstoši mērķim. 

!!! Uzmanību!!! Jūsu preferences tiks saglabātas sīkdatnē. Ja, izmantojot pārlūkprogrammu, dzēsīsiet visas jūsu terminālī saglabātās sīkdatnes, ALD un tās partneri nezinās par jūsu atteikumu, un tādēļ jums atkal tiks lūgts izvēlēties atļautās sīkdatnes. 

Pilnīga sīkdatņu bloķēšana, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu vai reklāmu bloķētājus (tostarp sīkdatnes, kas saistītas ar tīmekļa vietnes darbību), var izraisīt darbības traucējumus, piemēram, neiespējamību piekļūt noteiktām tīmekļa vietnes lapām vai jūsu drošajai klientu zonai. 

Saskaņā ar regulu reizi sešos mēnešos jums tiks lūgts apstiprināt vai mainīt sīkdatņu preferences neatkarīgi no tā, cik ilgi tās būs spēkā. 

Kādas sīkdatnes tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnē un kas ir mūsu partneri?

Darbības sīkdatnes

Sīkdatnes nosaukums

 

Datu pārzinis 

Sīkdatnes glabāšānas termiņš

Noderīgums

didomi_token

Didomi

13 mēneši

Šo sīkfailu ievieto pakalpojumu sniedzējs Didomi.

Šī sīkdatne satur informāciju par lietotāja piekrišanu pielāgotiem mērķiem un piegādātājiem, kā arī Didomi specifisko informāciju.

lb_1de2f8564f563d92ff094fa2581a2a26

ALD Automotive

Pārlūkošanas sesija

Aizsardzība

.ASPXANONYMOUS

ALD Automotive

2 mēnesi un 8 dienas

Šo sīkfailu iestata ASP.NET. Sīkfails tiek izmantots kā unikāls ID, lai lietotāji anonīmi saglabātu izsekošanas datus sesijas laikā.

__RequestVerificationToken

ALD Automotive

Pārlūkošanas sesija

Šo sīkfailu iestata tīmekļa lietojumprogramma, kas iebūvēta ASP.NET MVC Technologies. Šis ir viltošanas novēršanas sīkfails, ko izmanto, lai novērstu vairāku vietņu pieprasījumu uzbrukumus.

DotNetNukeAnonymous

ALD Automotive

Pārlūkošanas sesija

Veidlapas autentifikācija

dnn_IsMobile

ALD Automotive

Pārlūkošanas sesija

Šo sīkfailu iestata pakalpojumu sniedzēja DNN platforma. Šo sīkfailu izmanto CMS, lai noteiktu, vai apmeklētājs izmanto mobilās ierīces. Tas ir nepieciešams mūsu vietnes funkcionalitātei, lai saturs mobilajā ierīcē tiktu parādīts korekti.


Auditorijas mērīšanas sīkdatnes 

Sīkdatnes nosaukums

 

Datu pārzinis 

Sīkdatnes glabāšānas termiņš

Noderīgums

 

ELOQUA

eloqua.com

13 mēneši

Šis sīkfails apkopo un pārsūta kontaktinformāciju no tīmekļa veidlapām uz iekšējām datu bāzēm.

ELQSTATUS

eloqua.com

13 mēneši

Šis sīkfails tiek izmantots, lai atpazītu unikālus vietnes lapu apmeklētājus un izsekotu viņu darbības mūsu mājas lapā.

 

Privātuma politika

Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs lietojam sīkdatņu un citu izsekošanas tehnoloģiju iegūto informāciju, lūdzu, apskatiet mūsu Vietnē publicēto Privātuma politiku. Šī Sīkdatņu politika veido daļu no Privātuma politikas un ir tajā iekļauta. Izmantojot Vietni, Jūs piekrītat, ka Sīkdatņu politika un mūsu Privātuma politika ir jums saistoša

Contact Us

Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības saistībā ar šo Sīkdatņu politiku, lūdzam ar mums sazināties:
ALD Automotive SIA 
Malduguņu iela 2, Mārupe, Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167, Latvija
info.lv@aldautomotive.com