ALD Automotive sekmīgi pabeidz LeasePlan iegādi

Pilna servisa līzinga un autoparku vadība uzņēmums ALD Automotive veiksmīgi pabeidzis kompānijas LeasePlan iegādi 100% apmērā no TDR Capital vadītā konsorcija. LeasePlan ir viena no pasaulē lielākajām autoparku pārvaldības un mobilitātes kompānijām, un abu uzņēmumu apvienošanās rezultātā izveidots vadošais spēlētājs globālajā ilgtspējīgas mobilitātes nozarē, kura kopējais transportlīdzekļu parks visā pasaulē sasniedz 3,3 miljonus automašīnu. 

Apvienojot spēkus, ALD Automotive un LeasePlan nozarē uzņemsies līdera lomu ceļā uz klimatneitrālu mobilitāti un digitālo transformāciju. Apvienotais uzņēmums izmantos globālā līdera sniegtās priekšrocības un papildu iespējas, lai pēc integrācijas stiprinātu savu konkurētspēju un nodrošinātu noturīgu izaugsmi vismaz līdz 6% gadā.

Stratēģiskās attīstības vadīšanai Latvijā, ALD Automotive | LeasePlan izpilddirektors Tims Albertsens, par filiāles vadītāju iecēlis Mārci Mauriņu. Rīkojums stājas spēkā nekavējoties.

Mārcis Mauriņš ALD Automotive strādā jau 17 gadus un ir atzīts speciālists pilna servisa līzinga un mobilitātes pakalpojumu nozarē. Tādēļ ALD Automotive vadība uzskata, ka viņš ir piemērotākais kandidāts turpmākajos mēnešos un gados paredzētās stratēģiskās attīstības izaugsmes īstenošanai.

Par

ALD Automotive | LeasePlan

ALD Automotive | LeasePlan ir vadošais globālais ilgtspējīgas mobilitātes spēlētājs, kas sniedz pilna servisa līzinga un elastīgus abonēšanas pakalpojumus, autoparku pārvaldības pakalpojumus un multimobilitātes risinājumus lieliem uzņēmumiem, MVU, profesionāļiem un privātpersonām. Ar visplašāko pārklājumu un tiešu klātbūtni 44 valstīs, ALD Automotive | LeasePlan izmanto savu unikālo stāvokli, lai virzītu nozari uz klimatneitralitāti un turpinātu veidot digitālo transformāciju. Tas izmanto inovācijas un tehnoloģiskos risinājumus, lai nodrošinātu pāreju uz liela mēroga ilgtspējīgu mobilitāti.

Ar 15 700 darbiniekiem visā pasaulē ALD Automotive | LeasePlan pārvalda 3,3 miljonus transportlīdzekļu (2023. gada marta beigās).

Uzņēmums ir iekļauts Euronext Paris A Nodalījumā (ISIN: FR0013258662; Biržas numurs: ALD). ALD Automotive | LeasePlan vairākuma akcionārs ir Societe Generale.