Jaunumi

25jūl

ALD Automotive Latvijā piegādā Baltijā pirmo Opel Ampera elektroautomobili

ALD Automotive Latvijā piegādā Baltijā pirmo Opel Ampera elektroautomobili

Baltijas vadošais pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumu sniedzējs "ALD Automotive" ir noslēdzis līgumu par Baltijā pirmā revolucionārā elektroautomobiļa Opel Ampera piegādi uzņēmuma autoparkam. Jauno automašīnu pilna servisa līzingā uz četriem gadiem saņems ilggadējais "ALD Automotive" klients - SIA "Uponor Latvia".
 
"Piegādātais Opel Ampera ir ne vien pirmais šāds modelis uzņēmuma autoparkā Baltijā, tas ir arī pirmais pilna servisa līzingā nomātais elektroautomobilis Latvijā. Nodrošinot saviem klientiem iespēju iegādāties elektroautomobiļus, mēs atbalstām "ALD Automotive" starptautisko ALD Bluefleet politiku, kas ir vērsta uz uzņēmumu autoparku CO2 izmešu samazināšanu un vides ilgtspējas stiprināšanu. Uzskatu, ka jau tuvākajā nākotnē arvien vairāk uzņēmumu Latvijā izvēlēsies enerģijas ekonomiju un videi draudzīgus risinājumus, kurus nodrošina elektroautomobiļi," saka Valdis Dzilnavs, "ALD Automotive" vadītājs Latvijā.
 
"Esam gandarīti papildināt savu autoparku ar dabai draudzīgo Opel Ampera, jo uzskatām, ka uzņēmuma ilgtspējīgai darbībai ir ne tikai atbildīgi jāizturas pret vidi klientiem piedāvāto produktu un pakalpojumu sniegšanā, bet arī tā ikdienas darbībā. Tāpat mums ļoti izdevīgs ir “ALD Automotive” piedāvātais pilna servisa līzinga risinājums, kas ietver visas izmaksas elektroautomobiļa lietošanas periodā, ļauj ietaupīt finanšu līdzekļus un atvieglo administrācijas procesu. Domāju, ka šis noteikti nebūs vienīgais elektroautomobilis mūsu uzņēmumā," saka Juris Spridzāns, SIA "Uponor Latvia" vadītājs.
 
Opel Ampera Latvijā ir iespējams iegādāties no šī gada jūnija. Tas ir pirmais elektriskais transporta līdzeklis, ar kuru iespējams doties jebkur un jebkurā laikā. Piecdurvju sedanā ērti ietilpst četri pieaugušie un viņu bagāža. Opel Ampera 111 kW/150 ZS jaudīgo motoru darbina 16 kWh litija jonu baterija. Atkarībā no braukšanas tehnikas un ceļa seguma, izmantojot tikai baterijas resursus, ir iespējams nobraukt no 40 līdz 80 kilometriem. Opel Ampera riteņi vienmēr tiek darbināti elektriski. Brīdī, kad Opel Ampera baterija ir gandrīz izlādējusies, aktivizējas distances pagarinājuma režīms. Tad darbu sāk 63 kW/86 ZS jaudīgais 1,4 litru benzīna motors, kas darbina elektrisko ģeneratoru. Tas savukārt tālāk apgādā bateriju, nodrošinot iespēju veikt vairāk nekā 500 km garu distanci. Opel Ampera maksimālais ātrums ir 161 km/h.